Waarde confrater, beste mede-stagiair,
Bent u gebeten door het pleiten? Begint het bij u te kriebelen als u voor de rechter staat? Heeft u altijd eens de wapens willen opnemen tegen uw mede-stagiairs, maar heeft u daar nog niet de kans toe gekregen?
Dan hebben wij goed nieuws voor u!
Op 12 maart 2025 organiseert de Vlaamse Conferentie traditiegetrouw haar jaarlijkse Pleitwedstrijd.
De Vlaamse Conferentie is op zoek naar een achttal stagiairs die aan de hand van een fictieve casus de degens willen kruisen met hun medestagiairs.
What’s in for you?
Belangrijk:
Zoals u weet dienen de advocaten-stagiairs in het kader van de hervormde beroepsopleiding voor het einde van de stage te slagen in een door de stageschool georganiseerde pleitoefening.
Ook dit jaar vervalt deze verplichting, wanneer u deelgenomen hebt aan de Pleitwedstrijd! Win-win dus 😉
Praktisch:
Inschrijven als pleiter of u verder informeren kan u via uw stagistenvertegenwoordiger: tytgat@daedalius.be
De Pleitwedstrijd zal dit jaar plaatsvinden op 12 maart 2025 om 19u00 in het Hof van Beroep te Gent, aan het Koophandelsplein 23 te Gent.
De pleitwedstrijd is gratis, maar inschrijven is wel verplicht.
Meer informatie is terug te vinden op: Vlaamse Conferentie
Ps. De plaatsen zijn beperkt tot 100 personen. Snel zijn is de boodschap!
Tot dan!
De Commissie van Stagiairs