Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Viering Jubilarissen – 19/5/2026

19 mei - 15:30>17:00
Gratis

Geachte Confraters,

 

Namens de Raad van de Orde van de Gentse Balie, ben ik verheugd u te mogen uitnodigen op de Bijzondere Algemene Vergadering die zal plaatsvinden op dinsdag 19 mei 2026 om 15.30 uur in de Plechtige zittingszaal van het Hof van Beroep te Gent, Gerechtsgebouw, Koophandelsplein 23 te 9000 Gent.

 

Er zullen dan 8 verdienstelijke confraters gehuldigd worden die een loopbaan hebben van 51 en 50 jaar.

 

Het gaat om de nummers 9, 10, 16, 17, 18, 20, 21 en 26 van het Tableau, nl. Mr. Ann Grypdonck, Mr. Christian Cauwe, Mr. Dirk Van de Gehuchte, Mr. Philip Vancaeneghem, Mr. Ivan Van Der Vorst, Mr. Georges Van Hecke, Mr. Dominique Matthys en Mr. Frans Vervaet.

 

De jubilarissen zullen gevierd worden in aanwezigheid van de Voorzitter van de Orde van Vlaamse Balies, Peter Callens, die op deze viering werd uitgenodigd.

 

Ik hoop tevens de korpsoversten van het Hof en van de Rechtbanken te Gent te kunnen begroeten, die door hun aanwezigheid de nodige luister kunnen geven aan dit groots gebeuren.

 

Na de plechtigheid worden alle aanwezigen uitgenodigd op een receptie, die eveneens plaats vindt op de eerste verdieping in het gerechtsgebouw.

 

Teneinde een juist beeld te hebben, verzoek ik u uw aanwezigheid te willen bevestigen via een aanwezigheidsticket.

 

Met confraternele  groeten,

 

Filip Mertens

stafhouder

Gegevens

Organisator

Locatie

  • Hof van beroep – plechtige zittingszaal
  • koophandelsplein
    Gent, 9000 België
    + Google Maps